Поради щодо догляду за волоссям в літній час.
 
                               
 
 
 
У минулі часи волосся у жінки практично не страждало від сонця, тому що «не бачили» його – дами носили капелюшки, або пов'язували голову косинкою. Зараз ми, не замислюючись, підставляємо сонцю голову. Ідучи вулицею, можна побачити одиниці жінок, які ховають волосся під яким-небудь головним убором.
 
 
А тим часом, відкриті сонячні промені погіршують будову волосся, сушить їх, але й руйнує білкові зв'язки, що призводить до сухості та ламкості волосся. Ультрафіолетове випромінювання руйнує верхній шар волосся – кутикулу.
 
 
                  Які ж заходи необхідно вжити, щоб захистити свою шевелюру від шкідливого впливу сонця?
 
1. Влітку з обережністю треба ставитися навіть до миття голови. Постарайтеся влітку не мити волосся з шампунем щодня. Т.к. шампунь, навіть м'який, він все одно сушить волосся. Приймаючи душ, а в спеку ми це робимо кілька разів на день, достатньо освіжити волосся і змити з нього пил звичайною проточною водою. Краще купувати на літошампуні, маски та ополіскувачі з інтенсивним зволоженням та UV-фільтрами. Бажано, щоб вони містили зволожуючі та дубильні речовини, такі як олія ши, жажоба, оливкова олія, екстракт кори дуба.
2. Волосся, як відомо, на 70% складається з кератину, в основі якого – білок, побудований з шістнадцяти амінокислот, збагачений сіркою, залізом, хромом, міддю, цинком, марганцем. Крім того, до складу волосся входять вітаміни А, В, РР, С, Н, ліпіди, частково пігмент і вода. Сонячні промені витягають з волосся їхній багатий вміст, що відповідає за гнучкість, еластичність, об'єм. Цілком точно, що влітку для волосся актуальний додатковий захист. Самостійно їм не винести того агресивного впливу, який дають сонце, кондиціонери та море. Солона вода вимиває з волосся протеїни, морська сіль має здатність глибоко проникати в лускатий шар волосся і осідати всередині нього, а під впливом сонця сіль висихає і починає руйнувати стовбур волосся. Тому фахівці провідних кампаній подбали про те, щоб наше волосся завжди виглядало красиво, розробивши для нас процедури: ламінування та реконструкції волосся.
3. Довго існувала думка, що фарбувати волосся влітку теж не можна. Останнім часом фахівці ставляться до питання літнього фарбування більш лояльно, правда, за умови, що зміна кольору буде в межах 1,5-2 тонів від існуючого і, ще, між фарбуванням та активним перебуванням на сонці має бути перерва хоча б 1 5-2 тижні. Справа в тому, що під сонцем незахищене головним убором фарбоване волосся втрачає насиченість початкового тону. А також фахівці рекомендують фарбувати волосся більш м'якими засобами, що тонують, такі барвники присутні в ТМ Wella, Revlon, Eugene Perma.

Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru