Покраска волосся

Окрашивание волос Винница

Це найкращий спосіб щось змінити у своїй зовнішності, покращити настрій та отримати підвищену увагу від оточуючих. Фарбуючи волосся, ми йдемо на серйозний крок, який нерідко здатний змінити наше життя на краще.
 
Майстри-колористи салону краси «Алькор» – це висококласні фахівці з багаторічною практикою виконання найкращих фарбувань, що підтверджено неодноразовими перемогами у міжнародних, національних та місцевих спеціалізованих конкурсах. Наші співробітники – це справжні «експерти волосся», які найкраще поєднують у собі два вміння та таланти:
 
стиліста, який, підходячи до кожного клієнта індивідуально та творчо, народжує ідею про майбутній колір і відтінок /композиції кольорів волосся або окремих його пасм (мелірування – освітлення обраних пасмів на 3-5 тонів; колорування – фарбування пасмів у кілька кольорів; відблиски – виборні пасма, пофарбовані на 1-2 тони світлішими або темнішими від загального тону волосся, гра кольору - комбінування 3-4х відтінків або в одній кольоровій гамі, або протилежних контрастних відтінків.
 
 
 
Але є жінки, які прагнуть індивідуальності та створюють власне бачення моди. Таких клієнтів ми завжди підтримуємо у їхніх прагненнях та допомагаємо створити свій власний та неповторний образ, який проявляється у лініях стрижки та креативному фарбуванні.


  • Покраска волос
     колориста, який, за допомогою високоякісних професійних фарб та їх колірних комбінацій, а також з урахуванням особливостей структури та стану волосся кожного окремого клієнта, реалізує навіть найскладніші завдання з максимальним ефектом та мінімальним збитком для волосся. Майстер-колорист веде обліковий запис фарб клієнтів, який дає можливість при повторному візиті абсолютно точно повторити або внести корективи, що максимально відповідають побажанням клієнта.
  • колориста, который, с помощью высококачественных профессиональных красок  и их цветовых комбинаций, а также с учетом особенностей структуры и состояния волос каждого отдельного клиента, реализует даже самые сложные задачи с максимальным эффектом и минимальным ущербом для волос. Мастер-колорист ведет учетную запись покрасок клиентов, которая дает возможность при повторном визите абсолютно точно повторить или внести коррективы, максимально соответствующие пожеланиям клиента.

    Методы окрашивания волос
Звертайтесь до нас, ми зможемо приємно здивувати Вас нашим високим професіоналізмом, а головне – подарувати Вам мрію, задовольнити Ваші вимоги та побажання!
 
  Ви завжди можете відвідати перукарню щоб зробити собі сучасну жіночу стрижку у Вінниці.
Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru