Косметологія 

ВІК+:
 
ОСОБЛИВОСТІ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ ЖІНОК
 
У ВІКУ 20+, 30+, 40+
 
20+ - у цьому віці здебільшого не потрібні салонні процедури. На перший план виходить збалансований домашній догляд. До нього обов'язково включаються засоби, що відповідають типу шкіри, до складу яких входять зволожувачі, антиоксиданти, легкі скраби. Правильно підібраний домашній догляд + обов'язковий фотозахист – запорука продовження молодості шкіри!
 
 
 
30+ - виникає так звана рання симптоматика гормонального фону: відзначається тенденція до зниження рівня прогестерону і, відповідно, уповільнюються обмінні процеси. Шкіра стає сухішою, втрачає еластичність і тонус, погіршується колір обличчя, спостерігається ще незначна, але вже помітна деформація овалу обличчя, формування дрібних зморшок і заломів чола, міжбров'я та області навколо очей.
 
    Приблизна схема догляду за шкірою цього віку:
- активний домашній догляд із використанням мультивітамінних комплексів, гіалуронової кислоти, екстрактів лікувальних рослин. Фотозахист має застосовуватись протягом усього року.
 
 - Салонний догляд: Поверхневі хімічні пілінги;
 
                                Мезотерапія (ревіталізуючі коктейлі, антиоксиданти);
 
                                Біоревіталізація препаратами гіалуронової кислоти;
 
                                Ботокс для корекції зморшок верхньої третини обличчя.
 
40+ - відбуваються середньочасні гормональні зміни, прогресують описані вище прояви старіння, стоншується шар підшкірно-жирової клітковини в виличній ділянці і відбувається розростання її в нижній третині обличчя. Процеси старіння виявляються в стоншенні шкірних покривів, наростанні сухості, появи почервоніння, лущення.
 
Шкіра набуває в'ялості та обвисає, формуються «друге підборіддя» і «бульдожі щічки», контур овалу обличчя розмитий, глибокі дермальні зморшки.
 
         Приблизна схема догляду за шкірою цього віку:
 
 - Активний домашній догляд;
 
- салонний догляд: всі процедури, описані вище +
 
                                Їдкі серединні пілінги;
 
                                Мезотерапія із застосуванням потужних ліфтингових препаратів;
 
                                Контурна пластика для корекції зморшок та об'ємів;
 
                               Нитковий ліфтинг - корекція овалу обличчя.
 
         
 
Наші фахівці – це одні з найкращих косметологів у Вінниці, які, використовуючи свій багаторічний досвід, а також передові технології та інноваційні розробки провідних лабораторій світу, зроблять шкіру Вашої особи кращою. Ви виглядатимете молодше, перестанете комплексувати з приводу деяких проблем Вашої особи, і продовжуватимете радіти кожному дню!!!
 
Косметологія у вінницькому оздоровчо-косметологічному комплексі «Алькор» включає ручні та апаратні процедури з використанням професійних та лікувальних засобів (масок, кремів, сироваток для обличчя, медичних розчинів та ін.):
 
Загальний догляд шкіри обличчя
Лікування проблемної шкіри
Термоактивна/Кріоактивна маска
Хімічні пілінги у Вінниці (усі різновиди останнього покоління)
Біоревіталізація та редермалізація
Мезотерапія обличчя
Корекція овалу та мезоліфтинг
Контурна пластика
Ультразвуковий пілінг/терапія
Процедури у вінницькому оздоровчому центрі «Алькор» здійснюється на надзвичайно професійному рівні та передбачає індивідуальний підхід, під час якого Вам буде надано комплекс послуг, підібраних саме для Вас.
 
Ви завжди можете відвідати манікюрну залу у Вінниці нашого оздоровчого центру "Алькор".
Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru