Сауна
Це один із найприємніших і найкорисніших способів зняти напругу та розслабитися, відчути душевне умиротворення та тілесну насолоду.

Сауна в Виннице

Фінська сауна – це чудове поєднання високих температур (до 100-120 градусів Цельсія) та невеликої вологості повітря (від 5% до 20%), тому жар у парній переноситься легко.
 
 
 
Найбільшою перевагою сауни м. Вінниця є неоціненна користь для здоров'я, яку приносить кожне окреме та особливо регулярне відвідування. Вона не тільки знімає втому, а й відновлює сили, загартовує, підвищує імунітет, а активне потовиділення сприяє очищенню організму за рахунок виведення токсинів. Гідромасаж надає здорового тонусу тканинам і м'язам, стимулює циркуляцію крові в тканинах організму, обмін речовин, а також сприяє відновленню після нещодавно перенесених травм (як фізичних, так і психологічних), корекції контурів фігури та зниження ваги.
 
У поєднанні з гідромасажем роблять такі позитивні дії на організм, як:

-поліпшення роботи серця та кровообігу;

 • -зміцнення тонусу м'язів та шкіри;
  -очищення від токсинів;
  -підвищення гладкості та еластичності шкіри;
  -зміцнення здоров'я та підвищення імунітету;
  -зменшення об'ємів тіла.
  -Інтер'єр виконаний в єдиному стилі та унікальному дизайнерському рішенні. Приміщення займає чималі площі та включає парну, басейни, джакузі, зону відпочинку та ін.

 

Кожному клієнту фінської сауни Алькор, м. Вінниця, пропонуються: простирадла, чай та ін.
 
Ви завжди можете пройти СПА процедури у Вінниці.
Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru