Реконструкція волосся

 Реконструкція волосся від Green Light призначена хімічно обробленим, сухим, пошкодженим або тендітним волоссям. Це білковий коктейль для пошкодженого волосся. Спільна дія олігомінералів і керамідів, якими вироби цієї лінії дуже багаті, несе властивість відновлення структури волосся з подвійною дією – зовнішньою та внутрішньою Кераміди – фактично амінокислоти природного синтезу, є свого роду подарунком керамідам, що знаходяться у стовбурі волосся. Вони проникають глибоко в стовбур волосся та замінюють кераміди, які були втрачені в результаті хімічної обробки волосся або впливу зовнішніх факторів. Ефект від реконструкції внаслідок миття волосся не зменшується. Нескладна та неймовірно приємна процедура реконструкції волосся дозволяє досягти виняткових результатів з моменту першого сеансу. У той же час вона доступна для виконання клієнтом у домашніх умовах після консультації майстра. Ефект перевершує очікування.

Шампунь, що реконструює від Green Light

Це м'який шампунь, що очищає, збагачений керамідом А2, який реконструює і живить волосся, регенеруючи ослаблені або пошкоджені хімічною обробкою і шкідливими зовнішніми факторами їх довжини і кінчики, повертаючи таким чином волоссю об'єм, шовковистість і блиск. Шампунь м'яко і делікатно очищає шкіру голови та волосся, готує волосся до подальшого наповнення олігомінералами та керамідами; зволожує та живить шкіру, впливає на вуглеводній та білковий обмін волосся, а у разі проблемної шкіри надає очищувальну та регенеруючу дію. Відразу створює об'єм та м'якість. Препарат показаний для миття та підготовки до подальшої процедури дуже пошкодженого волосся, що потребує кардинальної реконструкції.

Крем, що реконструює від Green Light

Високоактивний відновлюючий та реконструюючий препарат. Його формула з керамідом А2 дозволяє відновлювати структуру волосся наповнюючи його структурними елементами, загубленими після хімічної обробки. Крем будує заново пошкоджені частини волосся і зміцнює їх стрижні. Гліїїди, амінокислоти, ліпіди, мінеральні речовини (сірка, фосфор, калій, магній), вітаміни PP, H (біотин), провітамін D, вітаміни групи B, нуклеїнові кислоти активно впливають на вуглеводний та білковий обмін, надають очищувальну та регенеруючу дію на волосся . Білкові речовини, глобулін, альбумін, алкалоїд рицин, безазотисті речовини, клітковина препарату сприяють активному зволоженню та пом'якшенню волосся, роблячи більш гнучким ламке волосся. Крем надає миттєву біоревіталізуючу дію, дозволяє досягти виняткових результатів з моменту першого нанесення, надаючи раніше забарвленим, пошкодженим або таким, що потребує догляду, яскравість, об'єм і структуру. Препарат показаний для реконструкції пошкодженого товстого волосся. Оптимально працює після застосування шампуню, що реконструює.

Олія, що реконструює від Green Light

Це революційний продукт, здатний реконструювати та відновлювати структуру неживого волосся. Олія будує заново пошкоджені частини волосся і зміцнює їх стрижні. Гліциди, амінокислоти, ліпіди, мінеральні речовини (сірка, фосфор, калій, магній), вітаміни PP, H (біотин), провітамін D, вітаміни групи B, нуклеїнові кислоти активно впливають на вуглеводний та білковий обмін, надають очищувальну та регенеруючу дію на волосся . Масло надає волоссю яскравість, життєвість, об'єм, захищаючи його від атмосферної вологи та ультрафіолетових променів; надає миттєву біоревіталізуючу дію. Результат дії препарату видно після першої процедури, ефект дуже тривалого збереження, з кожним наступним миттям волосся не зменшується. Препарат показаний для реконструкції пошкодженого тонкого волосся. Оптимально працює після застосування шампуню, що реконструює. У разі значного пошкодження структури волосся, незалежно від його товщини, оптимально працює третім препаратом у схемі:Шампунь-Масло, що реконструює-Крем, що реконструює


Флюїд, що реконструює від Green Light

Препарат для кутикул волосся. Застосовується для всіх типів волосся як завершальний препарат у системі реконструкції, для закриття кутикули волосся та створення фіксованого та тривалого укладання. Він реконструює волосся завдяки наявності білків рослинного походження, надаючи волоссю об'єм та блиск. Флюїд також надає структуру і об'єм неживим волоссям, що потребують догляду. Застосовуємо для всіх видів укладання. 

 

Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru