Чоловічі стрижки

 

Сегодня представлены огромным количеством вариантов, однако найти для себя наиболее удачный – это не такая уже и легкая задача.

Сьогодні представлені величезною кількістю варіантів, проте знайти для себе найбільш вдалий – це не таке вже й легке завдання.

Мужские стрижки ВинницаМужские прически стрижки

Професійні стилісти салону краси Алькор, м. Вінниця підбирають чоловічі стрижки індивідуально, відповідно до особистості, рис обличчя, стилю, іміджу чоловіка.
 
Враховуючи індивідуальні особливості та побажання клієнта, наш майстер пропонує чоловічі зачіски, що відрізняються стилем:
 

класичні

Мужские стрижки

креативні

Мужские стрижки Винница

авангард

Мужские стрижки, прически, укладки

Більшість чоловічих стрижок виглядають добре тільки за тієї чи іншої форми обличчя, певних рис обличчя та інших особливостях. Наприклад, при дуже рідкому волоссі не варто намагатися приховати цей недолік довгим волоссям, так як це ще більше посилить ситуацію. А при великих і злегка відстовбурчених вухах, або круглій формі обличчя довгі - це ідеальний варіант.
 
Ми навели приклад лише кількох сотень ознак, які визначаються та зіставляються між собою нашими висококласними стилістами-перукарями при виборі найбільш вдалих варіантів укладок для кожного окремого клієнта салону «Алькор, м. Вінниця. Нашим незмінним правилом є орієнтованість на найкращий результат для клієнта, тому ми виконуємо чоловічі зачіски будь-якої складності, не уникаючи труднощів. Водночас, наші клієнти не повинні боятися експериментувати зі зміною свого іміджу, адже вони перебувають у надійних руках найкращих професіоналів м. Вінниці і не лише.
 
Фахівці салону краси Алькор, м. Вінниця, завжди готові запропонувати Вам нові та цікаві чоловічі, жіночі стрижки, укладання та плетіння волосся, від Вас вимагається лише бажання та готовність до експериментів та зміни образу.
 
Ми зуміємо Вас приємно здивувати! Звертайтесь до нас!
Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru