Глазування волосся

 Ця перукарська послуга належить класу люкс. Глазування – насичення волосся під час тонування керамідами. При глазуруванні застосовуються препарати, які містять у складі аміачних добавок, у яких входять зволожуючі компоненти і кераміди. Керамідний склад проникає у пошкоджене волосся, при цьому:
  •   -відновлює їхню структуру
      -обволікає волосся захисною плівкою
      -злегка потовщує їх
      -піднімає в прикореневій зоні
      -захищає кінчики волосся від розшаровування
Глазування волосся може бути як безбарвним, так і кольоровим. Якщо використовується безбарвна глазур, то у волосся з'являється прекрасний природний блиск і об'єм, при кольоровому глазурі, кераміди надають насичений відтінок і ефект фарбованого волосся зберігається набагато довше, тому що оболонка з глазурі утримує всередині волосся колір, отриманий в результаті фарбування. Ваш відтінок залишиться поки що остаточно не змиється глазур.
Глазування абсолютно нешкідливе, навпаки, для сухого, ослабленого, тонкого волосся або кінчиків, що січуться, воно буде дуже корисним.
Процедура виконується в три етапи: спочатку волосся миє шампунем, що очищає, злегка сушать, потім на нього кілька разів наносять густий склад, який рівномірно розподіляється по всій довжині волосся. За часом це триває не більше години. У середньому глазурування тримається на волоссі протягом місяця, все залежить від частоти миття волосся, а також їх стану. Змивається глазур плавно і майже непомітно. Повторювати процедуру можна з будь-якою частотою.
Завдяки цій процедурі волосся набуває красивого здорового блиску, шовковистості, об'єму і доглянутого вигляду.
Нехай оточуючі захоплюються Вашим волоссям з сліпучим блиском!
Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru