Солярій

Солярий Винница

Це пристрій, що дозволяє кожному бажаючому всього за кілька сеансів придбати гарну бронзову засмагу. Крім того, це електромагнітне обладнання, застосування якого часто рекомендується для профілактики шкірних захворювань, проблем з дихальними шляхами та артикуляцією, депресій та ін.
 
Солярій у вінницькому оздоровчо-косметологічному комплексі «Алькор» є однією з найсучасніших моделей пристроїв цього виду, що випускаються у центрі інновацій KBL (Німеччина) під відомою торговою маркою MegaSun.
 
MegaSun Tower pureEnergy – це професійний вертикальний солярій, оснащений такими системами:
 
Удосконалена система обдування тіла з чотирма точками подачі повітря та шумозаглушенням. Інтенсивність обдування регулюється автоматично: на початку сеансу засмаги м'яко запускається охолодження, з кожною хвилиною сила обдування збільшується, а після вимкнення ламп вентилятори дуже плавно припиняють свою роботу.
Active Flex – це система, що робить засмагу більш безпечною та інтенсивною для всіх ділянок тіла (включаючи плечі, шию та обличчя).
Система гідророзпилення запобігає перегріву тіла та підвищує інтенсивність засмаги.
Акустична система приголомшує незначний шум, що виробляється системою обдування, а також забезпечує музичний супровід сеансу засмаги, задає відвідувачеві гарний настрій і надає бадьорості.
Рекомендуємо також відвідати розділ сауна у Вінниці
Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru