Корекція фігури
Це комплекс заходів, спрямованих на те, щоб зробити фігуру досконалішою, виправити антиестетизми.

Коррекция фигуры Винница

Процедури з корекції фігури, пропоновані оздоровчим комплексом «Алькор, м. Вінниця, включає велику кількість нехірургічних методів, які є абсолютно безпечними, більше того, дуже корисними, ефективними та безболісними.
 
Курс корекції фігури складається індивідуально кожному за клієнта. При цьому враховуються існуючі проблеми, індивідуальні особливості жінки (наприклад: генетична схильність до повноти, спосіб життя та харчування, перенесені захворювання та ін.) та, звичайно ж, бажані результати.
 
Програма може складатися з набору таких процедур:
 
Масаж антицелюлітний ручний
Апаратний вакуумно-роликовий масаж
Антицелюлітні обгортання
Мезотерапія
Пресотерапія
Озонотерапія та ін.
Додатково до процедур наші фахівці рекомендують пацієнткам дотримуватись дієт, зайнятися фітнесом або виконувати деякі фізичні вправи. Такий тандем заходів обов'язково забезпечить вражаючі результати.
 
Звертайтесь до нас!
 
Антицелюлітні обгортання є цілим комплексом процедур, що впливає не тільки на таку актуальну проблему, як целюліт. Основна мета обгортання – одномоментне максимальне зменшення об'ємів тіла. Професійно проведена процедура обгортання із ретельною попередньою підготовкою дає зменшення обсягів в області талії, стегон приблизно до 1,5 – 3,0 см на добу. Процеси, що запускаються під час процедури, прискорюють обмінні процеси, що дозволяє збільшити проникнення корисних речовин у глибокі шари шкіри та підшкірно-жирову клітковину.
 
Обгортання на основі лікувальних грязей відомі вже багато років! Лікувальні грязі містять велику кількість солей та мінералів, біологічно активних речовин (вітаміни групи В, фолієву кислоту, вітаміни С та Д), що дозволяє не тільки боротися з целюлітом, але й благотворно впливати на кровообіг, нервову систему, обмін речовин, зміцнювати та робити еластичні сполучні тканини, тонізувати і розгладжувати шкіру.
 
Найпопулярніші обгортання – на основі морських водоростей (фукус, ламінарія, спіруліна). Водорості обгортання стимулюють кровообіг, що сприяє виведенню шлаків з організму, стимулюють відновлювальні процеси в тканинах, надають на організм загальнозміцнюючі, імуномоделюючі дії, дарують приплив сил і покращують настрій. Великий відсоток органічного йоду, а також наявність надлишку магнію, селену, молібдену і бору дозволяють успішно боротися з підвищеною вагою, і зменшують прояви целюліту.
 
Медове обгортання засноване на взаємодію шкіри з потужними біологічними стимуляторами, що містяться у меді. Різноманітність впливу медового обгортання зумовлено унікальними властивостями продукту.
 
Шоколадні обгортання сприяють зниженню ваги, розгладжують та тонізують шкіру. На думку лікарів, в результаті процедури знижується ризик серцево-судинних захворювань, активізується робота мозку. Ці обгортання позбавляють клієнта стресу, а за рахунок підвищення в організмі гормону задоволення – підвищується настрій. Аромат шоколаду посилює ефект від процедури, що залишає приємні відчуття.
 
Фруктові обгортання відновлюють природну регуляцію шкіри, підтягують і тонізують її, розслаблюють, збагачують вітамінами групи В і С, що значно покращує стан епідермісу. Фруктові кислоти, що надлишково перебувають у фруктовому коктейлі, добре зволожують шкіру. Для проведення фруктового обгортання шматочки ягід та фруктів змішують із вершками та молоком.
 
У нас також розроблена нова технологія нарощування вій у Вінниці. На відміну від накладних вій, нарощені вії не вимагають нанесення туші.
Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru