«Лікування» целюліту

Лечение целлюлита в Виннице

Згідно з європейською статистикою, 27% жінок у молодому віці бачать недоліки у своїй фігурі та хочуть їх виправити. До 50-ти років цей показник досягає 40%, і 80% із цієї групи активно шукають метод, який дозволив би їм позбутися недосконалих форм. Що ж можна запропонувати на вирішення такої поширеної проблеми?
 
Лікування целюліту у Вінниці – один із основних профілів діяльності оздоровчого комплексу «Алькор». Ми пропонуємо багато ефективних технологій позбавлення целюліту, які при індивідуальному комплексному підході дають приголомшливі результати.
 
Целюліт – це косметичний недолік, що формується на рівні підшкірно-жирової клітковини, переважно на тлі застійних явищ, малорухливого способу життя та незбалансованого харчування. При цьому спостерігається збільшення жирових клітин, потовщення сполучнотканинних перегородок, порушення кровообігу, що зрештою призводить до формування горбків, вузлів – зміни рельєфу шкіри, який назвали «апельсиновою кіркою».
 
Усі існуючі методи «лікування» та локальних жирових відкладень можна розділити на 3 групи:
 
1. Методи, спрямовані на стимуляцію кровообігу та обміну речовин, лімфодренаж – пресотерапія, різноманітні грязьові та водоростеві обгортання, ручний антицелюлітний масаж, вплив тепла, мезотерапія.
2. Методи, що стимулюють виведення жиру з жирових клітин переважно шляхом стискання останніх – вакуумно-роликовий масаж.
3. Методи, спрямовані на розрідження жиру та видалення його з жирових клітин – озонотерапія, ліполітична мезотерапія, електроліполіз, ліпосакція.
 
 
 
Думка про те, що за допомогою строгих дієт і виснажливих фізичних навантажень можна позбавитися целюліту, на жаль, помилково! Вищезгаданий підхід дає відмінні результати для зниження ваги, а проблеми целюліту залишаються!
 
 
Ставши нашим клієнтом Ви отримаєте грамотну консультацію, індивідуальну антицелюлітну програму, а також уважне високопрофесійне обслуговування, що зробить лікування целюліту в оздоровчому комплексі Алькор, м. Вінниця не тільки ефективним, а й приємним.
 
Звертайтесь до нас!
Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru