Пресотерапія

Метод дозованого впливу на шкіру за допомогою стисненого повітря, яке подається через спеціальний костюм. За рахунок хвилі стиснення відбувається активний механічний лімфодренаж, «вичавлювання» застійної рідини з підшкірно-жирової клітковини, активізація кровотоку, виведення шлаків і, як наслідок, підвищення еластичності та пружності шкірних покривів.Прессотерапия Винница

Під час проведення процедури клієнт поміщається у спеціальний костюм, який складається з манжет-штанів та чобіток для кожної ноги, які підключаються до компресора. Дані манжети, наповнюючись повітрям, здавлюють тканини, що підлягають, за рахунок чого з тканин «віджимається» зайва рідина і на тривалий час знімається набряклість. З гігієнічною метою, під манжети надягають спеціальні одноразові штанці.
Пресотерапія служить не тільки для краси, але і для здоров'я, застосовується як венотонізуюча процедура для людей, схильних до набряків.
 
Процедура триває від 30 до 40 хвилин, комфортна для клієнта, проводиться двічі на тиждень, курсом від 12 до 15, процедури, що підтримують, рекомендуються один раз на місяць.
 
Показання:
 
1 /набрякова/ стадія целюліту;
набряковий синдром нижніх кінцівок;
порушення кровообігу у нижніх кінцівках.
Для поліпшення ефекту процедури під час лікування целюліту пресотерапію рекомендується поєднувати з процедурами обгортання або вакуумного масажу, як частина антицелюлітної програми. І Ви також можете пройти додатково мезотерапію у Вінниці.
Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru