Радіохвильовий ліфтинг - безопераційне омолодження шкіри за допомогою радіохвиль; активні RF-імпульси стимулюють фібробласти виробляти природний колаген та еластин; активують природні процеси реструктуризації шкіри. Усього 4-6 процедур достатньо для стабільних результатів, що прогресують і утримуються до 2х років!

 
Радіохвильовий ліфтинг - абсолютно нешкідлива процедура, під час якої ви повністю розслабляєтеся і отримуєте задоволення від електромагнітних хвиль, що зігрівають.
 
 
 
 
Показаннями для радіохвильового ліфтингу можуть бути:
 
- ознаки старіння шкіри;
 
- млявість тканин;
 
- знижений тонус тканин;
 
- целюліт;
 
- надлишкові скупчення жирової клітковини.
 
Провести процедуру радіоліфтингу можна на будь-якій ділянці шкіри, що потребує ліфтингу або ліполізу: на обличчі, шиї, ділянці декольте, животі, стегнах, це дозволяє повернути пружність, видалити розтяжки, обвисання шкіри, зменшити обсяги, тобто отримати значний ефект безопераційного моделювання обличчя та фігури .
 
Під впливом радіочастот посилюється кровообіг, що стимулює процеси відновлення тканин: кров'яний тиск у капілярах підвищується, покращується проникність клітинних мембран, метаболічні процеси починають проходити активніше, знімаються больові відчуття та м'язова напруженість, тканини насичуються киснем, покращується лімфодрен. Особливо виражено дані процеси проявляються там, де тканини мають найбільший опір для проходу струмів (наприклад, місця скупчення жиру). Жирові клітини починають більш активно виводити жир, токсини і рідину, що накопичився, і, таким чином, виявляються ліполітичний, моделюючий і дренуючий ефекти - надлишкові жирові відкладення зменшуються.
 
Для отримання видимого стійкого результату потрібен курс із 4-8 процедур, які проводяться 1 раз на 7-10 днів.
 
 
 
Протипоказання:
 
- цукровий діабет;
 
- Епілепсія;
 
- Порушення в кровоносній системі;
 
- Період вагітності, лактація;
 
- Наявність вірусних захворювань;
 
- Наявність доброякісних або злоякісних утворень;
 
- Дерматоз на ділянці обробки.
 
- наявність кардіостимулятора
 
 
 
У нашому салоні використовується найновіша та найбільш ефективна платформа для омолодження Mesotherm (BIOTEC Італія)
Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru