Іспанський масаж - це безліч технік, здатних допомогти вирішенню різних проблем. Він виконується як по тілу, так і, що частіше, по обличчю. Іспанським масажем досягається поліпшення тонусу, підвищення пружності шкіри, зменшення набряків і зняття стресу.

 
Його важлива відмінність від інших систем масажу в пластичності. У цьому виконується, начебто, просте погладжування. Але цей масаж дуже глибокий: внаслідок повного розслаблення м'язів досягаються разючі результати. Насамперед виявляється сильний вплив на нервову, м'язову, серцево-судинну систему, суглоби - для кожної системи людського організму створено свій особливий комплекс маніпуляцій. Окрема система існує і для зняття стресу, нервової напруги.
 
Масаж є суто індивідуальним, враховує особливості організму.
 
Іспанська методика вже визнана унікальною, оскільки дозволяє досягати стабільних результатів у короткий термін, і повноцінно впливати на процеси біологічного старіння шкіри.
 
Найбільшою популярністю користується міоструктуруючий, лімфодренажний та протицелюлітний.
 
Перший допомагає зняти болі в суглобах та кінцівках.
 
Другий прискорює обмінні процеси та процес регенерації. Останній бореться з проявами целюліту та допомагає знизити вагу. Будь-який з цих видів допомагає привести м'язи в тонус, покращити настрій та позбутися негативної енергії. Іспанський масаж тіла включає велику кількість різних прийомів.
 
На початковому етапі шкіру розігрівають та готують до більш інтенсивних дій. Поглиблений вплив стимулює обмінні процеси. Прискорення кровотоку дозволяє швидше насичувати організм киснем. Певні паси руками сприяють видаленню надлишків рідини з організму.
 
Для отримання стійкого ефекту рекомендується не менше 2 разів на рік відвідувати масажиста. Один курс включає щонайменше 10 сеансів. Частота відвідування – 2-3 рази на тиждень.
 
 
Допомагає зняти стрес та сприяє розслабленню.
 
Допомагає зняти м'язову напругу та ригідність.
 
Пом'якшує дискомфорт під час вагітності.
 
Сприяє більш швидкому лікуванню розтягнутих м'язів та зв'язок.
 
Знижує біль та набрякання, перешкоджає утворенню зайвої рубцевої тканини. . Зменшує м'язові спазми.
 
Забезпечує велику гнучкість суглобів та рухливість.
 
Поліпшує спортивну діяльність; заліковує спортивні та виробничі травми.
 
Сприяє більш глибокому та неутрудненому диханню.
 
Покращує кровообіг та переміщення лімфи.
 
Знижує кров'яний тиск.
 
Допомагає зняти викликані стресом головний біль і втома очей.
 
Покращує здоров'я та харчування шкіри.
 
Поліпшує поставу.
 
Зміцнює імунну систему.
 
Лікує кістково-м'язові недуги.
 
Прискорює реабілітацію після операції після травми.
 
Протипоказання: захворювання на стадії загострення, шкірні захворювання, злоякісні новоутворення, бронхіальна астма в період цвітіння (травень-червень).
Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru