Спа процедури
 
 
Серед хвилюючого, повного стресів життя є острівець задоволення, де ви отримуєте відчуття нескінченного відпочинку – це оздоровчий центр «Алькор».

 

СПА процедуры в Виннице

SPA процедури – це те, що допоможе Вам розслабитися, поринути у прекрасну та загадкову атмосферу, відчути біорезонанс емоцій з усіма системами організму, набути бадьорості тіла та ясності думки. SPA – це максимальна натуральність, відсутність речовин тваринного та людського походження, не боротьба із проблемою, а допомога організму у її подоланні.
 
Вам буде надано комплекс послуг, підібраних саме для Вас, таких як косметологія у Вінниці.
 
Усі процедури СПА у вінницькому оздоровчому комплексі «Алькор» поєднуються в індивідуальні програми, які можуть включати наступне:
 
Оздоровлення та релакс» Ізотонічне обгортання червоними водоростями відновлює мінеральний баланс, активізує обмінні процеси, зміцнює шкіру, надає розслаблюючу дію.
 
Перлове обгортання сприяє релаксації, надає шкірі гладкості та сяйва, багаті кальцієм перли посилює мінералізуючу дію морської води.
 
Обгортання з кокосом відновлює пружність та еластичність шкіри.
 
 
 
Обгортання із золотом сприяє уповільненню процесів старіння шкіри, має зволожуючу та поживну дію.
 
 
 
 
 
Шоколадне обгортання. Процедура забезпечує багаторівневий вплив на целюліт, підтримає стрункість та красу Вашої фігури, має антистресову дію.
 
 
 
 
 
Пілінг тіла з використанням індивідуально підібраних косметичних засобів, які можуть містити мед, екстракти трав та фруктів, мінерали Мертвого моря, вітамінні комплекси та інші природні компоненти. Піллінг м'яко знімає верхній шар епідермісу, що складається з відмерлих клітин, глибоко живить шкіру, робить її гладкою та шовковистою.
 
 
 
Грязьове обгортання з океанічними осадовими породами насичує шкіру тіла мінералами, мікроелементами, йодом та іншими корисними речовинами, підвищує еластичність та пружність шкіри, активно виводить шлаки та токсини, сприяє зниженню ваги та моделює силует.
 
Масаж (розслаблюючий, загальнозміцнюючий, гідромасаж та ін.). Процедура знімає м'язову напругу, релаксує, оздоровлює.
Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru