Нарощування вій

Наращивание ресниц в Виннице

Тепер доступно кожній представниці прекрасної половини людства. Мрії про довгі вії і чарівний погляд сьогодні реальні як ніколи.
 
Наша технологія в порівнянні з іншими методами подовження вій має безліч переваг. На відміну від накладних вій, вії не вимагають нанесення туші, їх не потрібно знімати при щоденному видаленні макіяжу з очей, а також перед сном чи походом у басейн. Весь догляд за такими віями полягає лише у відвідуванні фахівця для корекції з періодичністю 2-4 тижні.
 
Нарощування вій виконується за допомогою використання поодиноких ниткоподібних волокон або так званих пучків з кількох волокон, які виготовлені з різних синтетичних та натуральних матеріалів.
 
Наші висококваліфіковані спеціалісти салону краси Алькор, м. Вінниця, використовують поодинокі вії, виконані виключно з натурального матеріалу – норки. Переваги використовуваних нами натуральних волокон очевидні: вони не шкідливо впливають на рідні вії, не обтяжують їх, забезпечують їх природний зовнішній вигляд і чарівний погляд.
 
 
 
Нарощені вії АлькорМи маємо в своєму розпорядженні широку гамму вій, які відрізняються один від одного довжиною, товщиною, кольором і ступенем завивання, що дозволить будь-якій дівчині вдало підкреслити свої риси обличчя, стиль, індивідуальність і створити неповторний вигляд. Все це, у поєднанні із золотими ручками наших найдосвідченіших майстрів та розумними цінами на послуги, виправляє помилку природи та здійснює мрії багатьох вінничанок про довгі та густі розкішні вії.
 
Подовження вій в салоні «Алькор» дозволить кожній представниці прекрасної статі, що бажає того виглядати і відчувати себе дуже природно і ефектно!
 
Ви завжди можете відвідати макіяж у Вінниці.
Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru