Багатофункціональні програми по тілу

 

Пілінг та зволоження:

 
Хочете мати гладку, рівну та м'яку шкіру? Основне правило - це правильне і регулярне відлущування, а також зволожуючий догляд.
 
   Пропонуємо до Вашої уваги універсальну програму з відновлення бар'єрних функцій шкіри та зволоження. До програми входить:
    Мінеральна піна – пілінг, на основі солей Мертвого моря та натуральних фруктових кислот.
    Бальзам маска - пілінг, яка використовується у вигляді обгортання та посилює відлущування відмерлих шарів епідермісу.
    Антиоксидантна олія з виноградних кісточок.
   Час проведення процедури: 50 хв.

Тонус та ліфтинг грудей:

 
Рекомендується при ознаках в'ялості шкіри, що виникають після вагітності, різкого зниження ваги або внаслідок вікових змін. Підвищує еластичність та пружність шкіри грудей, пожвавлює та зволожує. Попереджає появу розтяжок та обвисання грудей.
 

 

Час проведення процедури: 50 хв.

 

 

Тонка талія:

 
Єдиною рисою жіночої краси, що змушувала прискорено битися серця чоловіків, була і залишається тонка талія. А також дослідники стверджують, що ніщо не може змагатися з тонкою талією за популярністю упродовж століть.
 
Для зменшення обсягів Вашої талії ми пропонуємо декілька варіантів:
 
    Вакуумно – роликовий масаж. Це ефективний та безболісний метод естетичної косметології та терапії, який здійснюється за допомогою апарату Starvak Sp-2.
    Комбінована процедура вакуумно-роликовий масаж + туге термообгортання.
    Комбінована процедура вакуумно-роликовий масаж + бандажне обгортання. Бандажі для тіла просочені висококонцентрованим розчином активних інгредієнтів, що сприяють зменшенню підшкірного жирового шару та моделювання фігури.

 

Час проведення процедури: 40 хв – 90 хв

Стрункі ноги:

Літо не за горами, а як усім нам відомо, влітку в моді шортики та спіднички все мініатюрне. І якщо ви думаєте, що такий одяг не для вас, то дуже помиляєтеся. У цьому комплексі ми «робитимемо ноги»: зменшуватимемо прояв целюліту, відновлюватимемо контури, зміцнюватимемо внутрішню поверхню стегна.
 
    Вакуумно – роликовий масаж за допомогою апарату Starvak Sp-2.
    Вакуумно - роликовий масаж + пресотерапія
    Вакуумно – роликовий масаж + туге термообгортання – Програма «Вишуканість»
    Антицелюлітне водоростеве обгорткове
Час проведення процедури: 40 хв – 120 хв

 

Пружні сідниці:

 
Чи часто ми замислюємося про красу тієї частини тіла, що знаходиться трохи нижче спини? Необхідно пам'ятати, що сідниці приковують пильну чоловічу увагу, та й жіноча теж! Міцні та пружні сідниці – така ж прикраса жіночого тіла, як і пряма постава, осина талія або розкішне волосся. У міру підтягнута та округла попка справді додає сексуальної привабливості. Проблеми в цій галузі тіла здатні зіпсувати враження від найстрункішої та витонченої фігурки.
 
    Вакуумно – роликовий масаж за допомогою апарату Starvak Sp-2.
    Міостимуляція сідничного м'яза в режимі пульсуючого вакууму

 

Час проведення процедури: 40 хв.
Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru