Вакуумно-роликовий масаж

Це ефективний та безболісний метод естетичної косметології та терапії, який здійснюється за допомогою апарату Starvak Sp-2. Вакуумно-роликова система апарату створює на поверхні шкіри контрольоване розрідження. Шкірна складка втягується між двома роликами, відстань між якими змінюється, підлаштовуючись під товщину шкірної складки. У процесі руху шкірна складка прокачується між двома валиками, і в результаті виходить унікальне поєднання: масаж + прокачування + вакуум

Вакуумно-роликовый массажВинница

Вакуумний масаж покращує мікроциркуляцію крові, активізує обмін, сприяє виведенню шлаків та зайвої рідини з підшкірно-жирової клітковини, а механічні рухи роликів розбивають целюлітні горбики та зменшують їх.
 
Даний вид масажу застосовують для вирішення наступних завдань:
 
моделювання контурів фігури та зменшення об'єму тіла;
ліквідація локальних жирових відкладень у сфері живота, рук, бічних сторін попереку, стегон, сідниць, «другого» підборіддя та інших.;
лікування целюліту всіх стадій;
підвищення еластичності; відновлення пружності шкіри;
видалення шрамів та загоєння рубців;
запобігання появі або усунення розтяжок, обвислих ділянок.
 
 
Starvak Sp-2 – це єдиний апарат у м. Вінниці, що дозволяє виконувати масаж без захисних боді, з використанням лише спеціальних гелій та кремів французької фірми-виробника даного обладнання.
 
Роликовий масаж як курс лікування, залежно від типу проблеми та ступеня складності, може включати від 8 до 14 сеансів (по 35-40 хвилин), періодичність яких становить 1-2 рази на тиждень, підтримуючі процедури – 1-2 рази на місяць.
 
Рекомендуємо пройти озонотерапію у Вінниці.
Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru