SOYSOY MASSAGE

 
Масаж із соєвим желе.
 
 
Тіло: моделюючий, антицелюлітний, що зміцнює тургор масаж з ефектом безопераційної підтяжки шкіри та формуванням точеного силуету. Трифазний догляд заснований на поєднанні спеціальної техніки та унікальних продуктів сої, рису та кави, які мають потужну антиоксидантну дію. Перша фаза: точковий масаж - зняття м'язової напруги та активізація процесів детоксикації. Друга: дренажний масаж на соєвій олії. Третя: масаж-гоммаж із використанням соєвого желе.
 
Груди: масаж з ліфтинг-ефектом для підвищення тонусу та пружності грудей. Процедура стимулює синтез колагенових та еластинових волокон, реструктурує та зміцнює глибинні тканини шкіри (дерму), роблячи її еластичною, тонізуючи та справляючи ефект ліфтингу. Процедруа складається із трьох етапів: перший – масаж із використанням ампульних концентратів для грудей; другий - формуючий масаж-гоммаж з використанням соєвого желе; третій – нанесення поживної маски на основі йогурту та лоіфілізованої суміші з вітамінів А, С, Е.
 
Дія: безопераційна підтяжка шкіри та корекція силуету, відновлення тонусу та глибоке харчування шкіри.
 
 
Особа:
 
 
БЕЗОПЕРАЦІЙНИЙ ПІДТЯГ ОСОБИ
SoySoy Face Massage - це комплексний, інноваційний догляд для обличчя, що омолоджує. Ефективність чудових продуктів у поєднанні з технічно правильно виконаними спеціальними масжаними рухами дають чудові результати: ліфтинг, дренаж та регенерацію шкіри.
 
 
· Очищення та дренаж. Дія ґрунтується на дренажних рухах, які реактивують периферичну мікроциркуляцію, що сприяє виведенню токсинів та метаболітів.
 
· Регенерація шкіри. Етап заснований на помпажних рухах, які активують природне вироблення колагену, відновлюють еластичність, підвищують тургор і компактність шкіри.
 
· Розслаблююча дія обумовлена ​​точковим масажем, який зменшує стресову напругу, усуває м'язові та нервові контрактури, розслаблює, знімає ознаки стресу та втоми з обличчя.
 
· Ліфтінг-масаж. Унікальна техніка масажу обличчя та області очей.
 
Переваги:
 
· Усунення ороговілих клітин та оптимізація дихання шкіри;
 
· Поліпшення кровообігу та клітинного обміну, що сприяє виведенню токсинів;
 
· Зміцнення імунної системи;
 
· Зниження видимих ​​ознак стресу, розгладжування зморшок та зняття м'язової напруги;
 
· Відпочинок та оздоровлення всього тіла: гармонізація роботи нервової та гормональної системи, відновлення організму.
 
Результати:
 
· Шкіра стає м'якою, шовковистою і світиться;
 
· Активні інгредієнти проникають у глибокі шари шкіри;
 
· Розслабляються мімічні спазми, риси обличчя стають виразнішими.
Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru