Мус для відновлення волосся з поліруючим та розгладжуючим ефектом.

  Реструктуризує волосся і живить його протеїнами та вітамінами, необхідними для первісної життєвої сили та краси. Використовується як самостійний продукт, або під час     фарбування, тонування та лікування волосся.

 Завдяки високому рівню вмісту натуральних протеїнів і вітамінів мус Rstyle CRISTALL захищає, пожвавлює і зволожує волосся, роблячи його шовковистим і блискучим перед, під час і  після кожної технічної або хімічної процедури.

  Це ідеальний засіб для вирівнювання пористості та структури волосся перед чи під час фарбування, перед випрямленням чи хімічною завивкою.

 

 

 

 Професійний продукт нового покоління для пофарбованого, пошкодженого та виснаженого волосся з відновлюючим ефектом.

 Має відновлюючу, вирівнюючу та зволожуючу дію.

 Завдяки білкам молока в поєднанні з пантенолом, робить волосся більш керованим, об'ємним, блискучим і зволоженим. Завдяки зволожуючим і поживним властивостям активних інгредієнтів у формулі, він відмінно подбає про волосся під час і після фарбування, процедур хімічної завивки або випрямлення.

 Мус ефективний як інтенсивний продукт догляду і як термозахисний засіб, оскільки допомагає відновити пошкоджене волосся та захистити його від негативних впливів зовнішнього середовища та сонячних променів.
Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru