Жіночі стрижки

 Виконані в салоні краси «Алькор», задовольнять смаки та побажання навіть найвибагливіших модниць
Вдала жіноча стрижка здатна підвищити настрій, додасть впевненості в собі, надихне, дасть можливість побачити себе привабливою не тільки у власних очах, а й у поглядах оточуючих. Звернувшись до нас, Ви потрапите у відповідальні та дбайливі руки перукарів-модельєрів та стилістів, які
 
обов'язково врахують усі Ваші побажання, вимоги та індивідуальні особливості.
Женские стрижки Винница

Вже котрий рік поспіль найпопулярнішою стрижкою є «каре». Тільки якщо раніше ця жіноча зачіска була дуже правильною та вивіреною, то сьогодні тут править бал асиметрії, креатив та експерименти.

Женские стрижки Винница, прически

Для короткого волосся рекомендуємо наголошувати на формі стрижки та її колірній гамі. Можливе використання різних методик для створення креативу та асиметрії, а також всіляке поєднання кольорів, їх комбінацій та ігри.

Модные прически Винница

А на довгому волоссі бажано підкреслювати натуральні відтінки і наголошувати на укладанні, а не на лінії стрижки. Вона може бути виконана в різних напрямках та різними методами. Ідеально - гладке волосся, де акцент робиться на його довжині та сліпучому блиску.

Женские стрижки Винница

Відмінна риса зачісок у стилі «ретро» - їхня недбалість і неакуратність.

Женские стрижки Винница

Різноманітний напрямок хвиль, безліч різновидів завитків та декоративних плетінь створять неповторний образ.

Женские стрижки Винница

У салоні краси «Алькор» працюють найкращі перукарі-стилісти міста, переможці спеціалізованих міжнародних та українських конкурсів, яких вже шанує велика кількість постійних клієнтів, та яких обов'язково полюбите і Ви.
 
Приходьте до нас у перукарню у Вінниці, і ми неповторний модний образ, що підходить саме Вам!
Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru