Мелірування Шатуш - один з різновидів щадного освітлення волосся. Фарбування Шатуш дозволяє створювати плавний, акварельний перехід від темніших коренів до світліших кінчиків волосся.
Затемнене коріння і хаотично розташовані, освітлені пасма створюють ефект натурально вигорілого на сонці волосся, а також надають волоссю «глибину» і візуальний додатковий об'єм.
Головне завдання мелірування Шатуш - створення максимально натурального розтушування блонду по всій довжині волосся з поглибленням кольору в прикореневій зоні.
Основна перевага цього мелірування полягає в тому, що колірні переходи можна зробити дуже плавними і «розмитими», а межу між відростаючим корінням і освітленою частиною волосся - природною. Технологія Шатуш дозволяє робити перерву між фарбуваннями не менше 3-х місяців, що суттєво береже волосся.
Це фарбування підійде як шатенкам і русявим, так і натуральним блондинкам, що бажають оживити свій природний колір.
Шатуш виконується на середньому і на довгому волоссі. Цей гарний спосіб мелірування також ефективний при зафарбовуванні сивих пасм волосся. Завдяки фарбуванню Шатуш, Ваше волосся виглядатиме густим і здоровим!

 

Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru