Хочете WOW-ефект відразу після першої процедури? 


REVIVAL - догляд, який впорається з цим у два рахунки!🌟

Хімічно пошкоджене волосся, яке вважалося неживим, повертається до життя завдяки догляду Revival від Braé.

Основні інгредієнти:
* Білок
Сприяє збільшенню життєвої сили волосся. Багатий на гліцин, цистин, цистеїн та інші необхідні амінокислоти. Надає волоссю міцності, дозволяє відростити здорове волосся.
* Білок пшениці
Допомагає відновити шари кератину в пошкодженому волоссі, надаючи їм форму та об'єм.
* Білок шовку

 

 

Знижує пористість та вирівнює кутикулу. Робить волосся м'яким, шовковистим і пружним.
* Морські водорості
Харчування та ревіталізація, багаті на полісахариди, натуральні вітаміни та амінокислоти, які діють як біологічні фіксатори, утримують воду у волосяних волокнах та надають їм шовковистості.
* Амінокислоти
Амінокислоти - четвертинні сполуки, які збільшують кількість білка у структурі волосся. Коли волосся втрачає амінокислоти, важливо заповнити його, тому що амінокислоти необхідні для відновлення.
* Олія макадамії
Рекомендується для глибокого та довгострокового зволоження. Містить омега 6,7 і 9, вітамін Е, які відновлюють м'якість та шовковистість сухого волосся, зміцнюють структуру. Волосся стає помітно здоровішим і блискучим.
* Олія ojon oil
Відоме як «карибське диво», це масло багато ліпідами, жирними кислотами, амінокислотами та природними антиоксидантами, які необхідні для здорового волосся. Глибоко проникає у волосся, відновлюючи пошкоджені волокна на клітинному рівні.
🌟 З Revival від Braé ви отримуєте можливість врятувати пошкоджене волосся.

*примітка: цей догляд повинен проходити щонайменше за один тиждень до проведення хімічної дії (фарбування, знебарвлення, кератину, ботоксу тощо).
Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru