Оливкова терапія

 

  CHI Organics збагачені натуральними екстрактами 12 лікарських рослин. Вони містять поживні речовини, вітаміни і мікроелементи, які сприяють оздоровленню волосся і шкіри голови, мають заспокійливу та протизапальну дію.

 
 
 
  Показання: дуже пошкоджене, тьмяне волосся, що втратило еластичність і вологу, розщеплені кінчики.
 
 
 
  Мета: максимальне відновлення структури сухого, пористого, травмованого волосся, яке втратило еластичність, пружність, шовковистість, блиск.
 
 Захист від несприятливих чинників довкілля.
 
Відновлює здоров'я та красу волосся завдяки поєднанню натуральних інгредієнтів та передових американських технологій.
 
Лінія CHI ORGANICS Olive Nutrient Therapy поєднує античну філософію здоров'я та краси з передовими американськими технологіями та забезпечує волоссю живлення та відновлення. Підтримує здоров'я волосся та шкіри, завдяки правильному балансу поживних речовин, що містяться в шовку, оливі, спеціальному комплексі рослинних екстрактів (базилик, герань, майоран, таману, жеруха, ромашка, перцева м'ята та інші рослинні інгредієнти найвищої якості) та цінних органів.
 
Натуральний шовк забезпечує волоссю та шкірі неперевершене зволоження, відновлення, безпрецедентний блиск та сяйво. Олива доповнює результат, підтримуючи баланс вологи в пересушеному волоссі та шкірі, надаючи благотворний вплив на волосся, володіючи антиоксидантною, антибактеріальною дією, одночасно відновлюючи структуру волосся та захищаючи його від перегріву.

Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru