Чим відрізняється ламінування від

оновленого DUO-ламінування PaulMitchell?

•DUO-ламінування PaulMitchell діє зсередини волосся, роблячи його більш щільним і сильним завдяки в'яжучій здатності активного компонента Ink Works White - катіонактивний (шовковий) гуар, що отримується з гуарової смоли. «DUO» означає подвійну функцію процедури: покращення структури всередині + блиск зовні волосся.
 
 
• Волосся не обволікається плівкою, як це відбувається у звичайній процедурі ламінування, а наповнюється і розгладжується зсередини, не перекриваючи доступ кисню, в результаті чого волосся не тьмяніє і не слабшає після вимивання засобу.
 
• Завдяки гладкій кутикулі – волосся набуває здорового блиску.
 
•За рахунок позитивного заряду, кондиціонує волосся, робить його шовковистим і полегшує розчісування.
 
•Утримує вологу та запобігає зневодненню.
 
•Індивідуальний підхід.
Процедура DUO-ламінування ідеально підходить після фарбування волосся, продовжує стійкість кольору.
 
Технологи Paul Mitchell розробили 3 види процедури, залежно від типу волосся:
 
1.ШОВКОВИЙ БЛИСК-процедура ідеально підходить пористим, пухнастим і пошкодженим волоссям, яким не вистачає блиску, еластичності та пружності.
 
2.ШОВКОВИЙ БЛИСК + ЗВОЛОЖЕННЯ – процедура розроблена спеціально для тонкого, пористого, що потребує зволоження волосся.
 
3.ШОВКОВИЙ БЛИСК + ВІДНОВЛЕННЯ – лікувальна процедура для пористого та пошкодженого волосся.
 
 
 
DUO-ЛАМІНУВАННЯ «ШОВКОВИЙ БЛИСК»
 
Процедура ідеально підходить пористим, пухнастим і пошкодженим волоссям, яким не вистачає блиску, еластичності та пружності. Новий продукт Ink Works White створює інтенсивне сяйво і згладжує кутикулярний шар навіть найпухнастішого і пористого волосся.
 
Активний компонент Ink Works White – катіонактивний (шовковий) гуар, який отримується з гуарової смоли – виконує відразу дві функції. По-перше, за рахунок позитивного заряду, кондиціонує волосся, робить його шовковистим і полегшує розчісування. По-друге, утримує вологу та запобігає зневодненню. Крім цього, Ink Works White покращує структуру волосся, робить його більш щільним.
 
ШОВКОВИЙ БЛИСК + ЗВОЛОЖЕННЯ
 
Ще один унікальний спосіб використання Ink Works White та суперзволожуючої маски Super – Charged Moisturizer. Процедура розроблена спеціально для тонкого, пористого, що потребує зволоження волосся.
 
Маска проникає в кортекс, зволожуючи його, а Ink Works White згладжує кутикулярний шар волосся, забезпечуючи тривалішу лікувальну дію амінокислот. Таким чином, волосся отримує одночасно чудовий блиск, зволоження та щільність.
 
ШОВКОВИЙ БЛИСК + ВІДНОВЛЕННЯ
 
Нова лікувальна процедура для пористого та пошкодженого волосся. Гіалуронова кислота, основний із компонентів лікувального препарату Hair Repair Treatment, допоможе волоссю відновити свою життєву силу, пружність та еластичність, а Ink Works White, у свою чергу, з'єднає кутикулу в гладке та блискуче полотно.
 
 
 
Все це дасть можливість волосу виглядати здоровим, блискучим і гладким.
 
Шовковий блиск робить волосся дійсно розкішним, повертаючи їм природну привабливість.

 

 

Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru