Дитячі стрижки

Це ще один профіль майстерності спеціалістів салону краси «Алькор», м. Вінниця. Наші висококваліфіковані перукарі-стилісти, лауреати українських та міжнародних конкурсів зможуть підібрати правильний стиль для дітей, створити легку для укладання зачіску, в тому числі плетіння, яке ідеально підходить для активного способу життя дитини, а також суттєво полегшує повсякденний клопіт батьків, пов'язаний із доглядом за дитяче волосся.

Детские стрижки в Винницестрижки у детей прически Винница

Діти починають виявляти інтерес до своєї зачіски з самого раннього віку, і цей період є найбільш вдалим для того, щоб починати спрямовувати їх смак у правильне русло.
 
Іноді дитячі стрижки викликають необґрунтовані побоювання у дитини, але ми можемо допомогти у їхньому подоланні. Створення довіри, приймаючи дітей всерйоз, це перший і найважливіший крок.
 
Дитячі стрижки вимагають особливої ​​майстерності, знань структури м'якого волосся дитини та вміння спрогнозувати, як будуть поводитися дитяче волосся за тієї чи іншої зачіски.
 
Досвідчені фахівці салону краси «Алькор» знайдуть підхід до Вашої дитини, створять її індивідуальний стиль, зроблять оригінальні жіночі та чоловічі стрижки, укладання та зачіски, делікатно дадуть деякі поради щодо догляду за волоссям.
Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru