Новости

Hydroxy Therapy

     Гідрокситерапія насичує шкіру киснем та забезпечує тривалу гідратацію шкіри, сприяє оновленню клітин та допомагає відновити та підтримувати природний захисний бар'єр шкіри. Компоненти, що входять до складу продукту, стимулюють вироблення колагену та еластину, підвищують тургор шкіри, зменшують прояви фотостаріння та рубців. Наша шкіра забезпечена густою та розвиненою системою капілярів. Один з яскраво виражених ефектів гідрокситерапії – ефект периферичної вазодилатації, завдяки якому капілярна мережа та клітини епідермісу насичуються киснем, що призводить до очищення та омолодження шкіри.

Спосіб застосування: Курс проведення 5-10 процедур один раз на тиждень. Потім підтримуюча процедура раз на місяць.

Запобіжні заходи: після застосування рекомендується утримуватися від прийняття сонячних ванн і використовувати засоби з високим ступенем захисту від УФ-променів від 25+ та 50+ торгової марки The Lab Beauty.

Протипоказання: вагітність та період лактації, герпес, ушкодження шкірного покриву, дерматологічні захворювання, гострий процес запалення. Перед процедурою провести тест на алергічну реакцію.

Лише для професійного використання.
 
Дозволяється використовувати будь-якої пори року.

 

Гель-каталізатор
 
Гель містить у собі альфа-гідроксикислоти, які сприяють м'якій ексфоліації клітин з поверхні епідермісу та проникненню активних компонентів у дерму. Створений для проведення першої фази безін'єкційної гідрокситерапії. Містить активний комплекс, який нормалізує процеси регенерації, покращує кровообіг та прискорює виведення токсинів зі шкіри, готує шкіру до нанесення гелю-іонізатора.
 
 
 
Склад: Water (Aqua), Glycerin, Glycolic Acid, Carbomer, Lactic Acid, Ascorbic Acid (Vitamin C), Citric Acid, Perfume.
Гель-ионизатор

Після нанесення гелю-іонізатора запускається процес активного виділення кисню. Завдяки чому оксигенація клітин посилюється, а токсини інтенсивно виводяться зі шкіри. Сприяє покращенню синтезу колагену, забезпечується виділення енергії для ефективного транспортування кисню у верхньому шарі епідермісу, відбілює шкіру. Гель створений для проведення другої фази безін'єкційної гідрокситерапії.
 
 
Склад: Water (Aqua), Tylose, Sodium Hydrocarbonate, Nipaguard CMB, Vitamin K.
 
 Антиоксидантний гель
 
Антиоксидантний гель для завершення процедури безін'єкційної гідрокситерапії закріплює ефект, запущений гелем-каталізатором та гелем-іонізатором. Активні компоненти на заключному етапі процедури глибоко проникають у шкіру. Екстракт алое, гіалуронова кислота заспокоюють та зволожують шкіру. Колаген та комплекс вітамінів сприяють підвищенню пружності шкіри, живлять її. У комплексі складові зменшують еритему, стимулюють регенерацію клітин шкіри та вироблення міжклітинного матриксу. Гасить активний процес, запущений гелем-іонізатором.
 
 
Склад: Sodium Alginate, Water (Aqua), Glycerin, Soluble Collagen (Desamidocollagen), Sodium Hyaluronate, Aloe Vera Extract, Allantoin, Dimethyl Sulfone, PEG 40 Hydrogenated Castor Oil, Retinol (Vitamin A), Tocopheryl Aceta Acid (Vitamin F), Urea, Phenonip®, Perfume.

 


 

 

« назад

Все новости

Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru