Новости

Ефективний засіб для боротьби з целюлітом

 Згідно з твердженнями експертів у галузі косметології та медицини, апаратні способи методи вважаються одними з найефективніших засобів у боротьбі з целюлітом та зайвою вагою. Завдяки комплексному впливу роликового масажу та дозованого вакууму, видимі результати можна отримати вже після трьох процедур.

 А застосування спеціальних роликових насадок дозволяє значно знизити силу тертя і дуже змінює механізм дії всієї процедури. Вплив здійснюється на дерму та жирову клітковину.

 
  Масаж Starvac застосовується для позбавлення целюліту, корекції фігури, лікування спортивних травм, ожиріння, а також для рефлексотерапії та додання тонусу.

 

 

 

Особливості масажу starvac
 
 
 
Даний вид масажу має свої відмінні риси, а саме:
 
 
 
-для масажу не потрібний спеціальний костюм;
-ефективність процедури, як у комплексі, і окремо;
-комфортність та відсутність хворобливих відчуттів;
-відсутність видимих дефектів на шкірі (синці, почервоніння тощо);
-широкий спектр послуг.

 

Новий засіб від целюліту в салоні краси
 
 
 
Вакуумний масаж starvac може впоратися навіть із запущеною стадією целюліту і позбутися зайвої ваги в найкоротші терміни. Апарат має дрінуючу дію, сприяє зміцненню підшкірно-жирової клітковини та шкіри. У результаті після 10-12 сеансів ви отримуєте гарну та підтягнуту шкіру.
 
 
 
Якщо ви вирішили схуднути в найкоротші терміни, то вакуумний масаж у салоні дозволить вам уникнути таких неприємностей, як обвисання шкіри, втрата еластичності та пружності. Апарат starvac згладжує наслідки значного та різкого схуднення, а також сприяє посиленню скоротливості шкіри.
 
 
 
Вакуумний масаж є панацей від найпоширеніших жіночих проблем, саме тому дана процедура набула такої популярності.

« назад

Все новости

Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru