Новости

Осінь – сезон пілінгів. Робити чи ні?

 Шкіра, як орган – зовнішня оболонка людини - виконує кілька функцій, основна їх захисна. Будь-яке пошкодження шкіри викликає ряд каскадних реакцій організму щодо відновлення та оновлення пошкодженої ділянки. У той самий час, шкіра постійно перебуває у стані фізіологічного відлущування, вона постійно оновлюється. Клітини після поділу, в процесі росту та розвитку поступово піднімаються до поверхні шкіри та непомітно злущуються. У нормі цей процес становить від 18 до 25 днів. Однак із віком процеси оновлення у нашому організмі сповільнюються. Хімічний пілінг дозволяє прискорити процеси «оновлення» шкіри.

  Розчини хімічних кислот, нанесених на шкіру, послаблюють зчеплення клітин клітин епідермісу, що відмерли, що полегшує їх видалення з поверхні шкіри (відлущуючий ефект). У той же час пошкодження цілісності шкірного покриву кислотою запускає фізіологічні механізми по оновленню пошкодженої ділянки (регенеруючий ефект), внаслідок чого шкіра «омолоджується».

   Мета косметичного пілінгу – покращення зовнішнього вигляду та продовження молодості обличчя та тіла. За допомогою даної процедури можна освіжити «колір обличчя» усунути або щонайменше зробити менш помітними такі дефекти, як дрібні зморшки, в'ялість, пігментні плями, розширені пори, рубці від акне, розтяжки та ін.

  Показання: - профілактика та корекція вікових

 
                          - змін (зморшки, в'яне шкіра)
 
                          - пігментні плями різного
 
                          - походження
 
                          - нерівності шкіри
 
                           - (розширені пори, постакне)
 
                          - рубці та стрії (розтяжки)
 
                          - вросле волосся

« назад

Все новости

Прокалюванння вух

 

Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru